piątek, 18 stycznia 2013

Ocena bloga: http://thehatsunemiku.blogspot.com/

Ocena bloga: http://thehatsunemiku.blogspot.com/

Pierwsze wrażenie:
Hmmm... Pierwsze co powinno przyciągnąć moją uwagę to nagłówek, którego tutaj brak! Wiać, że lubisz niebieski. Podjęłaś moim zdaniem trudny temat do pisania bloga, bo jest to temat ograniczony. Dodajesz dużo mang. Widać, że spodobało ci się to anime.
Punkty: 5/6 pkt.

Szata graficzna:
To tło jest średnie. U góry jest napis: Blog jest poświęcony... . Czcionka nie zawiera polskich znaków i to nieładnie wygląda. Kolorystyka jest piękna; biel, szary i niebieski. Nie ma także nagłówka, bez nagłówka wygląda to średnio, ale gdyby był nagłówek to blog wyglądałby ładniej.
Punkty: 4/6 pkt.

Posty:
Posty piszesz krótkie. Dodajesz dużo mang oraz dużo filmików. Posty są ciekawe. Widać, że się do tego przykładasz. Możesz od czasu do czasu napisać jakiś dłuższy post.
Punkty: 5/6 pkt.

Błędy:
A więc dzisiaj ciąg dalszy fotek Hatsune Miku! Starałam się znaleźć te  najbardziej "inspirujące", jeśli wiecie o co mi chodzi ;).  Popełniasz podstawowy błąd, którego nie powinnaś popełniać. Piszesz "fotek". To nie są fotki to są MANGI! Przez ten błąd możesz odstraszać. Nie znalazłam innych błędów, ale ten jest ogromny naprawdę. Popracuj nad tym!
Punkty: 5/6 pkt.

Dodatki:

Nie ma muzyki w tle, ale dodajesz ją do postów, więc ok. Nie widzę u ciebie konkursów. Filmiki dodajesz 
i to bardzo ciekawe!
Punkty: 2/3 pkt.

Podsumowanie:
Blog wygląda tak jakby czegoś mu brakowało. Popracuj nad wyglądem. Posty piszesz naprawdę ciekawe, ale zdecydowanie za krótkie.
Punkty: 21/27 pkt. - 77% 

Zajmujesz drugie miejsce w rankingu!

                                                                                                        To tyle! 
                                                                                                     Madzia ^.^


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz